PONUKY - HRY

Hračky Heavy Metal CPP | CZ / SK + Ďalšie

Heavy Metal Machines je multiplayerová hra 4v4, ktorá kombinuje bojové vozy s najlepšími MOBA hry. Neexistujú tu lajny, veže alebo miniony. Je rýchla a akčná hra, ktorá má hĺbku, super stratégiu a jasný cieľ. V HMM budete bojovať, aby ste zabili bomba a privezli ju na základňu nepriateľov, zatiaľ čo ste boli prenasledovaní nepriateľmi, ktorí vás chcú nevhodne zlikvidovať kvôli rovnakému cieľu 

Hra War Thunder CPP SK

War Thunder je najobsažnejšia MMO vojenská hra pre Windows, Linux, Mac a PlayStation 4 venovaná letadlům, armádnym vozidlům a námorným plavidlám z obdobia 2.sv. a studené vojny. Začnite hrať a zúčastňovať sa veľkých bitev na zemi, vo vzduchu a na mori v neustále sa rozvíjajúcom prostredí spolu s miliónmi ďalších hráčov z celého sveta. 

Hra Kuchyňa Royale CPP CZ + Ďalšie

Kuchyňa Royale je ďalšou jedálnou variáciou na žánrovú bitku royal, v ktorej zastáva panvicu a ďalšie kuchyňské náčinie hlavnú úlohu. Z parodie na PUBG sa stala samostatná hra, ktorá sa nedávno vydala na Steamu. Bezplatné a férové ​​loot boxy, na rozdiel od rady iných. 

Hra Soul Calibur CZ / SK + Ďalšie

Jeden kus 2: Pirate King CZ / SK + Ďalšie

Hra Scrty CPS | CZ / SK + Ďalšie 

Hra Travian | SK + Ďalšie

Vstup do príbehu kompletne rozprávaného komplexných sietí hráčskych akcií. Cestuj vo svete tak obrovském, že aj najrýchlejšiemu jazdci trvá jeho prejetí niekoľko dní. Lítí Germáni, neústupní Rómovia a zručni Galové budú na tvojej strane - alebo v cestě. Obchodné systémy prevádzkovaných hráčov umožňujú schopnému človeku vydělat si majetok.

Hra Fortnite CPP CZ / SK + Ďalšie 

Zábavná piesková hra, kde bojujete o prežitie na veľkej mape, ktorá postupne pohlcuje bouřku, ktorá zničí úplne všetko. Na vás je dostať čo najlepšie predmety, zneškodniť ostatných hráčov a vyhnúť sa nebezpečným stormám. 

Hra Elvenar | SK + Ďalšie 

Bezplatne hrať online hra prehliadača. Vybuduj svoje vlastné magické mesto v on-line stavebnej hre Elvenar, vyber si medzi elfmi a ľuďmi a objavom magický svet. 

Hra Trón: Kráľovstvo vo vojne CZ / SK + Ďalšie 

Stanete se pánem, mocným potomkom veľkého kráľa a ty si hoden vládnuť veľkému kráľovstvu. Na cestě k žiadanému trónu sa budete potýkať s mazanými priateľmi a vznešenými nepriateľmi. Pri tejto ceste na vás čaká množstvo pasienkov a zábavy, ktoré sa budú chcieť zastaviť, preto buďte pripravi na všetko! Hra je v prehliadači. 

Hrajúca železnica CZ 

Kouzlo železnice - milióny nadšencov na celom svete trávia svoj voľný čas koníčky súvisiace s železničnou dopravou, lokomotívami a časovými lehotami. Existujú už úspešné deskové i počítačové hry a televízne seriály venované tejto téme - ale až doteraz neexistovala žiadna súčasná hra s touto témou, ktorá by zaujala pozornosť verejnosti.

Hra Travian | CZ 

Vstup do príbehu kompletne rozprávaného komplexných sietí hráčskych akcií. Cestuj vo svete tak obrovském, že aj najrýchlejšiemu jazdci trvá jeho prejetí niekoľko dní. Lítí Germáni, neústupní Rómovia a zručni Galové budú na tvojej strane - alebo v cestě. Obchodné systémy prevádzkovaných hráčov umožňujú schopnému človeku vydělat si majetok.

Hra CrowFall CPS | CZ / SK + Ďalšie 

Crowfall je pripravovaná a veľmi ambiciózna on-line hra s náhodne vytvoreným a plne zničiteľným prostredím. Kampaň môže trvať mesiac a rok, potom je herný svet zničený a hráči sa presunú do ďalšieho sveta.

Hra Crossout CPP CZ + Ďalšie 

Postapokalyptická MMO hra sa stala v roku 2047, čiže 20 rokov po zničujúcej katastrofe, ktorá nadobudla zmenu života na našom planéte. Vaša úloha bude stáť v tejto ťažkej dobe proti nepriateľským prežívaním, vaším zbraní budú hlavne montované bojové vozidlá, ktoré ste mohli vidieť napríklad vo filme Mad Max!